Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Bençes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Grupi Polifonik I Bençes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥Kush E Lindi Pasha Aline


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi I Pleqve Të Himarës

Polifonia Labe

Grupi Polifonik I Mallakastres

Grupi Ergjëria

Jehona Labe

Ansambli Çipini

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Violinat E Lapardhasë

Linda Ne Boten E Cudirave

Cody

Tags: Grupi Polifonik I Bençes, Bença, Grupi Polifonik I Bences, Benca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet