Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Grupi Simbol

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi Simbol është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Dhjetor 2015, Grupi Simbol marrin pjesë në Festivali i 54-të në RTSH me këngën "Artiste"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Flamur Cana

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Haliband

Curlies

Germs

Pinkmetal

Permit Of Stay

Sunrise

4x4

Red Dog

Premenstrual Syndrome

Bystander

Tags: Grupi Simbol, Simbol, Flamur Canaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet