Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Edison Ternava
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: GT është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi nga Mitrovica, Edison Ternava, i njohur me nickname GT, merret me rep qe nga viti 2001. Ne vitin 2010, u nominua ne kategorine "Best new artist" ne Kosove. Reperi dhe arkitekti nga Mitrovica bën muzikë nga dashuria që ka për këtë art. Më datë 10 Mars 2010, GT publikon videoklipin "Bone Si Unë". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Me këtë këngë, GT merr pjesë në VFM 2010 në vitin 2010. Më datë 20 Prill 2010, Luro publikon videoklipin "Qua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Triblla

Real Mc

Xhero

Cyclone

Lil' Liri

Lantistar

Niil-B

Real 1

Alidema

Barooti

Tags: Gt, G-T, G.T, G.T., Edison Ternava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet