Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Diss Rrespekt 2'shi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/10/2013

2013-10-16T18:32:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diss Rrespekt 2'shi" kënduar nga GT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga GT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet