Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gup-Man

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gup-Man është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Gusht 2016, Gup-Man publikon videoklipin "Trap Tripin". Më datë 16 Prill 2017, Gup-Man publikon videoklipin "Alcooli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gup-Man, Gup Man

Komente 0