Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gust Gjeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Gust Gjeci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Shtator 2016, Gust Gjeci publikon videoklipin "Vetem Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jonathan Pilika

Toli

Aldo Prendushi

Alesio Zaloshnja

Ardit Koduni

Frenkli Vjero

Rod

Mevlud Rahimaj

Lory B

Isak

Tags: Gust Gjeci, Gusti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet