Gzai
Gzai

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Fier Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 13 Tetor 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja

Biografia

BIOGRAFIA: Gzai është një këngëtar. Gzai (Klevis Zeqiraj) Rapper *Jetoj ne Fier dhe muziken e kam pas pasion qe i vogel, duke luajtur ne disa instrumente te ndryshme muzikore. Nisa te kompozoja muzike ne vitin 2011. Muzika per mua eshte gjithcka dhe do ta vazhdoj deri atehere kur nuk do te mund me....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0