Gëzim Dobërdolani
Gëzim Dobërdolani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Gëzim Dobërdolani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Janar 2019, Gzim Dobërdolani publikon videoklipin "A E Din". Teksti i këngës u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 22 Maj 2022, Gëzim Dobërdolani publikon videoklipin "O Sherbet". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Shpeta Sound, ndërsa tekstin e shkroi Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0