Gëzim Dobërdolani
Gëzim Dobërdolani
Gëzim Dobërdolani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Gëzim Dobërdolani është këngëtar. Më datë 18 Janar 2019, Gzim Dobërdolani publikon videoklipin "A E Din". Teksti i këngës u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 22 Maj 2022, Gëzim Dobërdolani publikon videoklipin "O Sherbet". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Shpeta Sound, ndërsa tekstin e shkroi Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0