Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: H3 është një këngëtar. Në Maj 2010, H3 merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Ndonjehere". Në Qershor 2011, H3 merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Nuk Mundem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Strong

Mmg

Taboo

Realtonny

Hermon

Donton

G.M.C

Erblini

2m

Tags: H3


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet