Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hackers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Hackers është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2004, Hackers marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Mizerja E Jetes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eklips Family

JT

Master D

Triada-T

Arm

O.R.G

RealGangsta

Tingujt E Zemres

North Side

T1gr4t

Tags: Hackers, Hacker, Hakers, The Hackers


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet