Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hafsa Zyberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  62
BIOGRAFIA: Hafsa Zyberi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 8 Shkurt 2008, Hafsa Zyberi publikon videoklipin "S'paske Pas Nje Pike Meshire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flavia Mija

Natasha Qemalja

Donika Tufa

Edlira Arifi

Enxhi Vlashi

Greta Berati

Fatma Zyberi

Greta Zani

Valbona Mema

Valbona Halili

Tags: Hafsa Zyberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet