Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Kur Ke Qene Nje Here E Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3

O kur ke qenë njiher e re
N'ty kam pas marak
O je e bukur se ke le
Shtatin si bajrak

O je e bukur se ke le
Shtatin si bajrak

O n’bahçe tina tu t'menu
Menja m’rrin ke ti
O zemra ime asht idhnu
Si t’ja boj s'e di

O zemra ime asht idhnu
Si t’ia boj s'e di

O mjerë atë që e zen maraku
Unë vet e kam provu
O mori lule kuq si gjaku
Syt vetllat t’i du

O mori lule kuq si gjaku
Syt vetllat t’i du

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 30/10/2012


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0


Hafsa Zyberi - Kur Ke Qene Nje Here E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ke Qene Nje Here E Re".
3. Video është e këngës "Kur Ke Qene Nje Here E Re", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.