Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Në Bash Të Qejfit E T'muhabetit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

O në bash t'qefit e t'muhabetit
Se ç’u bosh o marak o në Ty
O cilën deshe njate të pruna
Më shikjo goc njiher me sy

O cilën deshe njate të pruna
Më shikjo goc njiher me sy

O durt e tuja si bukuria
Edhe gishtat si qelibar
O shum gëzim o ç'i ka beqari
Si bilbilat o në behar

O shum gëzim o ç'i ka beqari
Si bilbilat o në behar

O floku jot o si pen' e korbit
Që s’peshohet o me derhem
Oj natë e ditë o po i lutem Zotit
Që t'më vish në konakun tem

Oj natë e ditë o po i lutem Zotit
Që t'më vish në konakun tem

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 28/11/2010


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0


Hafsa Zyberi - Në Bash Të Qejfit E T'muhabetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Bash Të Qejfit E T'muhabetit".
3. Video është e këngës "Në Bash Të Qejfit E T'muhabetit", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.