Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Une Ty Moj Te Kam Dashte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Una ty'e të kam dash e i- je
Prej së vogli der' fëmi
Si s't'vjen keq'e i-je e me u nda'e i-je
E të morrish hajde tjetër njeri.

Si s’t'vjen keq e i-je e me u nda e i-je
E të morrish hajde tjetër njeri

Syt' e mi'e e të shikojn'ë i-je
Qajnë e rrjedhin si burim
Ç'ke moj zemër i-je e që s'duronke i-je
Digju digju hajde mre shpirti im

Ç'ke moj zemër i-je e që s'duronke i-je
Digju digju hajde mre shpirti im

Edhe shpirti s’po m’qetsohet i-je
Prej idhnimit që m’ka gjetë
Njikjo vjeshta i-je e s’po m’harrohet i-je
Përkujtimi tat' n'nishan kan me met

Njikjo vjeshta i-je e s’po m’harrohet i-je
Për kujtimin tan nishan kan me mbetë

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 01/12/1996


Hafsa Zyberi - Une Ty Moj Te Kam Dashte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ty Moj Te Kam Dashte".
3. Video është e këngës "Une Ty Moj Te Kam Dashte", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0