Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrë Behrami (Hajra)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Hajrë Behrami
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Hajrë Behrami (Hajra) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Hajra ka kendu qysh ne shkollen fillore dhe eshte shume i kerkuar ne gezimet familjare. Kohet e fundit eshte duke punuar nje album qe permban kenge dasmash dhe kenge per dashni, pra do te jete nje album qe do dali ne treg ne para sezonit te dasmave 2019. Më datë 8 Gusht 2020, Hajrë Behrami publikon videoklipin "Larg Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Muçiqi

Mark Gojani

Shqiprim Sylejmani

Shemsedin Jetaj

Adriatik Asllani

Armend Shabani

Osman Imeraj

Burim Aliu

Ardian Nuraj

Hala Osmanollaj

Tags: Hajrë Behrami, Hajr Behrami, Hajra


Komente mbi këtë artist