A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajrie Abazi
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Ditëlindja:
  • 20 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Hajrie Abazi është këngëtare. Më datë 15 Nëntor 2018, Hajrie Abazi publikon videoklipin "T'ka Fal Zoti Yll Bajrak".

Më datë 15 Maj 2019, Hajrie Abazi publikon videoklipin "O Shpirt". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gjoke Mulaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019