Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hajriz Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Hajriz Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Mars 2015, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Zemra Te Mallkon". Më datë 7 Shkurt 2017, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Ku është Arsyeja". Më datë 10 Shtator 2017, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Kojshike". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, teksti u shkrua nga Sokol Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koci. Më datë 18 Maj 2018, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Mos Lendo". Më datë 3 Mars 2020, H...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Egzon Bajra

Reli Mborjes

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Gjergj Tunaj

Lorik Kasapolli

Amir Rexhepi

Tags: Hajriz Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet