Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajriz Berisha - Ku Është Arsyeja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/02/2017

2017-02-07T17:33:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Është Arsyeja" kënduar nga Hajriz Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajriz Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajriz Berisha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet