Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajriz Berisha - Dashurija Shum E Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2017

2017-12-02T12:08:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashurija Shum E Madhe" kënduar nga Hajriz Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajriz Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajriz Berisha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet