A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Ceka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Hajro Ceka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 26 Nëntor 2010, Hajro Ceka publikon videoklipin "Te Kaloj Afati". Në vitin 2011, Hajro Ceka publikon albumin "Ah Bre Zemer" Më datë 22 Dhjetor 2015, Hajro Ceka publikon videoklipin "Fale Fale Ti Ket Zemer". Më datë 10 Janar 2016, Hajro Ceka publikon videoklipin "Jam Shqiptar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ah Bre Zemer (2011)

520

Rocky IV Live


» Dërgo Një Këngë »

Jam Shqiptar
Fale Fale Ti Ket Zemer
Te Kaloj Afati


Artistë Të Ngjashëm:

Sabri Haxholli

Fadil Zeneli

Femi Kumanova

Ekrem Rama

Fatlum Llugaliu

Valdrin Durmishi

Cani

Ismet Aloshi

Toni Ujkaj

Vesad Mjeku


Tags: Hajro Ceka, Harjo Ceka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019