A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajzer Gjoshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Hajzer Gjoshi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2017, Hajzer Gjoshi publikon albumin "Live 2017". Më datë 1 Mars 2019, Hajzer Gjoshi publikon videoklipin "Sa Kushton Loti". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri & Yll Limani, ndërsa teksti u shkrua nga Korab Shaqiri. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Nusran Fera

B-King

Chika

Viagra

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Genti

Ardi (Ardian Hasaj)


Tags: Hajzer Gjoshi, Xeli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019