Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajzer Gjoshi - Te Vuaj Mos Me Le (Feat. Flamuri)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mi than kta lot qe m'dalin nga kta dy sy
Ma ndal edhe zerin qe dikur kendoj per ty
Tani kam mbet vetem dhe per ty mendoj
Ahhh sa kam deshir qe zerin(tend) ta degjoj

Ref:Ishim se bashku te dua me the
Dhe nje dit pa pritur ti mua me le

Mbeta i vetem i gjor dhe pa streh
Me thuaj te dua te vuaj mos me le

Merre jeten time dhe kujtimet qe kam per ty
Merri edhe ditet qe i kaluam ne te dy
E di se do t'me kthehesh dhe do t'me kerkosh
Por tash u be von te lutem t'me harrosh

Ref:
Ishim se bashku te dua me the
Dhe nje dit pa pritur ti mua me le

Mbeta i vetem i gjor dhe pa streh
Me thuaj te dua te vuaj mos me le


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Hajzer Gjoshi - Te Vuaj Mos Me Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Vuaj Mos Me Le".
3. Video është e këngës "Te Vuaj Mos Me Le", por nuk këndohet nga Hajzer Gjoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hajzer Gjoshi:


Komente 0