Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Haki Halimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 30 Dhjetor 2015, Haki Halimi publikon videoklipin "Mos Beso". Në vitin 2015, Haki Halimi publikon albumin "Buzëqeshja E Saj". Më datë 12 Shkurt 2017, Haki Halimi publikon videoklipin "E Kam Dasht". Në vitin 2018, Haki Halimi publikon albumin "Kenge Dasmash 2018". Më datë 25 Janar 2020, Haki Halimi publikon videoklipin "M'paske Rrejt". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kujtim Aliu. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

1 🔥Kenge Dasmash 2018 (2018)

★★★★★

Buzëqeshja E Saj (2015)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (11)

3
2
3
2
2
3
4
2
4
3
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Vllaznim Qukovci

Merki Buduri

Ardian Nuraj

Shqiprim Sylejmani

Afrim Muçiqi

Burim Aliu

Shemsedin Jetaj

Hajrë Behrami (Hajra)

Adriatik Asllani

Hala Osmanollaj

Tags: Haki Halimi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet