Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - Pi Raki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ne vetmi kendoj nga halli
Kur per ty moj me ka marr
malli ne ket mbremje plot
mall e merzi

Pi raki e kendoj per ty
Ne tym duhanit dhimbjet po i shkrij
Jo pse me dhem por te gjith ket e din
tash e dine krejt e din se me mungon ti
Pi raki e kendoj per ty
ne duhanit dhimbjet po i shkrij
Jo pse me dhem te gjithe ket e din
tash e din e krejt e din se me mungon ti


Ky tekst u dërgua nga Erona Rysha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Haki Halimi
Publikimi: 29/06/2015


Haki Halimi - Pi Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Raki".
3. Video është e këngës "Pi Raki", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0