Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - Fjala E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Fjala e fundit eshte Lamtumire
pres te me thuash,te fundit deshire
tani çdo mbremje,ty do te ngroh
ti nuk do te mbetesh e vetme

Eshte e fundit, Lamtumire
jo ti s'mund te jesh e imja
ti s'dite JO te dashurosh
nuk do te mbetesh me puthja ime
nuk do te kesh me ledhatime
nga jeta ime te lutem shko

Mos me veshtro,mos me kerko
mbylli pra syte,e ti me harro
mos me veshtro,e heshtur mos me kerko
te falur te lutem shko,te lutem me harrro

S'mesove te duash,prandaj do te vuash
se zemren s'e kishe ti vetem per mua
tani çdo mbremje.ty s'do te ngroh
ti do te mbetesh e vetme

Eshte e fundit Lamtumire
jo ti s'mund te jesh e imja
ti s'dite JO,te dashurosh
nuk do te kesh me puthja ime
nuk do te kesh me ledhatime
nga jeta ime te lutem shko

Mos me veshtro,mos me kerko
mbylli pra syte dhe ti me harro
mos me veshtro,e heshtur mos me kerko
te falur te lutem shko,tel lutem me harro


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 06/03/2020


Më Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0


Haki Halimi - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.