Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hala Osmanollaj - Rejhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rejhan".
3. Video është e këngës "Rejhan", por nuk këndohet nga Hala Osmanollaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hala Osmanollaj - Rejhan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"

Komente

Asnjë Koment

21/05/2016

2016-05-21T18:10:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rejhan" kënduar nga Hala Osmanollaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hala Osmanollaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mentor Kurtishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Toka s`mund t`jeton pa djellë
sikur trupi moj pa shpirt
Pranvera s`lulzon pa shi
si t`jetoj pa dashuri

ref:
Rejhan oj Rejhan
sa e bukër je mjo gjan
Rejhan oj Rejhan
veç për ty unë mendoj

Rejhan oj Rejhan
sa e bukër je mjo gjan
Rejhan oj Rejhan
veç për ty unë mendojjjj

Kënga s`këndohet pa sharki
si t`jetoj pa dashuri
zemra m`dhem kur jam pa ty
në mendime me lotë në sy

ref:
Rejahn oj Rejhan
sa e bukër je mjo gjan
Rejhan oj Rejhan
veç për ty unë mendoj

Rejhan oj Rejhan
sa e bukër je mjo gjan
Rejhan oj Rejhan
veç për ty unë mendojjjj

Kush ti lindi flokt e gata
kush ti lindi syt e kaltra
sa herë kur po del n`takim
zemrës sime i jep gëzim

ref:
Rejhan oj Rejhan
sa e bukër je mjo gjan
Rejhan oj Rejhan
veç per ty unë mendoj

Rejhan oj Rejhan
sa e bukër je mjo gjan
Rejhan oj Rejhan
veç per ty unë mendojjjj

Aamaaaaan amaaaan amaaaannn amaaann amaaann
Kush ka fjalë ma t`mir
që t`ma jep kët jetë
se s`du t`jetoj
qare veq ki me i pa tokë dhe qjellë
me kërku dhimbjet
aaaaahhhhaammmmann ammmmaaan aaaammman amannMë Shumë Këngë Nga Hala Osmanollaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë