Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halide Piskala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Halide Piskala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 9 Dhjetor 2014, Halide Piskala publikon videoklipin "Sa Pa Fat". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Videoklipi u prodhua nga Arboni. Në vitin 2014, Halide Piskala publikon albumin "Live". Më datë 28 Maj 2016, Halide Piskala publikon videoklipin "Pse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majlinda Topanica

Sala Maloku

Arbnore Kleçka

Raimonda Kovaçi

Xhemile Veselaj

Blerina Gashi

Drandofile Rama (Filja)

Shemsie Gashi

Sanimete Krasniqi

Remzije Strumcaku (Rema)

Tags: Halide Piskala, Halide Jerliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet