Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halide Piskala - Dashuris Ju Ka Qel Dera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e di qe nuk jam e para ne jeten tende kur kam hy nuk deshta zemren me ta thy,qfar mke than krejt i mbaj mend se une tjeter ma nuk kam krejt fjalet ndrrun me nje moment.dulen fjalt shpejt erdhi dita qka mendova kurr se prita syri i but pot merr hajt largu pa ni fjal.lumet na ka dal pranvera dashuris ju ka qel dera veq diqka po du met than hiq rahat sjam kanNuk kemi video për këtë këngë.
Halide Piskala - Dashuris Ju Ka Qel Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuris Ju Ka Qel Dera".
3. Video është e këngës "Dashuris Ju Ka Qel Dera", por nuk këndohet nga Halide Piskala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Halide Piskala:


Komente 0