Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Halil Bilalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Halil.Bilalli 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Halil Bilalli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 4 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Tradhëtare". Më datë 5 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Sot E 100 Vjet". Më datë 7 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Ndarje". Më datë 27 Korrik 2014, Halil Bilalli publikon videoklipin "Mbushe Zemren Me Iman". Në vitin 2018, Halil Bilalli publikon albumin "Kenge Dasmash 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareKenge Dasmash 2018 (2018)

Halil Bilalli


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Argeton Dervishi

Xheni

Blerim Lutfiu (Beli)

Duli

Ylber Aliu

Keli

Zyber Avdiu

Erkan Musliu

Florimi

Ruzhdi Durmishi

Tags: Halil Bilalli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet