A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Halil Demiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hasan Cetaj

Rrahim Fejzullahu

Mendi Buci

Bardhok Lucaj

Naim Hajdari

Besim Haliti

Idajet Sejdiu

Mehdi Berisha

Rifat Berisha

Martin Gojani


Tags: Halil Demiri, Halil Demiraj, Halili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019