Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halim Aliu - Veq Ta Dish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sot e mora vesh unë per ty moj
Se ti don me u largu
Ta kan mbushur ty mendjen hallku
Me tjeter dojn me t'martu
Ta kan mbushur ty mendjen hallku
Me tjeter dojn me t'martu

Veq ta dish se mat mir
Tybe ske me gjet
Sa te du une ty
Ti kta e din vet
Jo nuk du me na marr
Hallku nëpër goj
Une gjall ty me t'jeter
Jo nuk te lejon 2x

Mos u mashtro ti me vet veten
Se nuk mundesh mem harru
Se me mu je kon gjysen e jetes
E tash don me u largu
Se me mu je kon gjysen e jetes
E tash don me u largu

Veq ta dish se mat mir
Tybe ske me gjet
Sa te du une ty
Ti kta e din vet
Jo nuk du me na marr
Hallku nëpër goj
Une gjall ty me t'jeter
Jo nuk te lejon 2xPublikimi: 20/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Halim Aliu:


Komente 0


Halim Aliu - Veq Ta Dish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Ta Dish".
3. Video është e këngës "Veq Ta Dish", por nuk këndohet nga Halim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.