A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Hamdi Dhe Elmi Dakaj is a popular singers duo. Më datë 21 Nëntor 2012, Hamdi Dakaj & Elmi Dakaj publikojnë videoklipin "Dil O Mujë Krasniqi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Luani Dhe Migjeni

Agon Dhe Bujar

Luli E Abiti

Tori E Andi

Marina Dhe Fabi

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli


Tags: Hamdi Dakaj, Elmi Dakaj, Vellezerit Dakaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019