Hana Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Hana Band është një grup artistësh i njohur. Një grup i njohur në skenën e estradës kosovare që pasuron artin muzikor kosovar duke i rritë njëkohësisht edhe vlerat tona kulturore. Është fjala për grupin simpatik "Hana Band" që me magjinë e fuqishme të këngëve të tyre na pushtuan të gjithëve dhe na bënë për vete. Pavarësisht a jemi fëmijë, të rinjë apo në moshë, a jemi njerëz me karakter të hapur apo të mbyllur, të dëshpëruar apo të gëzuar, freskia dhe tingulli i ëmbël i këtij grupi na i hap...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kaltrina Selimi

Ish-Anëtar i grupit

Ryva Kajtazi

Ish-Anëtar i grupit

Mjellma Berisha

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Hithat

Aragona Band

Future Steps

Mak (Haki Misini)

Maad Linkz

Machiato Band

Rock Gjinis

Bam

Diadema

King Records


Tags: Hana Band, Hanna Band, Kaltrina Selimi, Ryva Kajtazi

Krijo Një Kartolinë