Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Cakuli - Endrrat S'ndalen Kurr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje enderr e kam
Dhe me shum se kurr eshte pran
E lumtur un jam
Dhe qdo gje eshte aty ku duhet te jet

Dhe tani eshte leht
Se endrra eshte e vertete
Teper e let
Dhe un jam aty ku duhet te jem

E do te jap e do te marr
Ate qe dua un
Se jeta enderr eshte
dhe enderrat s’ndalen kurr

Ku do qe te jesh
Te gjitha ti do ti kesh
Nese e din se at qe deshiron pran vetes ti e ke
Nese beson ne ate qe ti kerkon
Asgje se ndalon endrren
Qe veq ti mendon

E do te jap e do te marr
Ate qe dua un
Se jeta enderr eshte
dhe enderrat s’ndalen kurr


Ky tekst u dërgua nga GjyljetaHana Cakuli
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Hana Cakuli - Endrrat S'ndalen Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrrat S'ndalen Kurr".
3. Video është e këngës "Endrrat S'ndalen Kurr", por nuk këndohet nga Hana Cakuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Cakuli:


Komente 0