Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hana Cakuli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  126
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Hana Cakuli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një vajzë modeste, e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet me një "magnetizëm" sidomos nga të rinjtë. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Hana Cakuli e cila gëzon një mirënjohje të madhe në estradën kosovare. Çdo person ka ëndrra të veçanta në jetë dhe merr një profil të caktuar. Hana Cakuli, që nga fëmijëria e hershme kishte ëndrra për tu bërë këngëtare, por kurrsesi nuk mund të bëhesh një artist i madh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kieda Budini

Emmy

Bruna

Besa Krasniqi

Adelajda Xhamani

Enki

Silvana Rusi

Mjellma Berisha

Fortesa Hoti

Entela Zhula


Tags: Hana Cakuli, Hana Cakulli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet