Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hanello

Nuk ka akoma asnjë votë

Hanello është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andy V

Biggi

B-Flow

Fresh-P

S-One

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Niku

Sony NRG

Ummet

Tags: Hanello


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet