Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Havushe Dhe Andrin Salihi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Havushe Dhe Andrin Salihi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Havushe Salihi & Andrin Salihi marrin pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eduard Dhe Bleard

Olta Dhe Elda Sadiku

Ela Dhe Bora

Arrita Dhe Tuana Hoti

Erlini Dhe Ervini

Arizana Dhe Adea Zekaj

Laura Dhe Bleona Hashani

Sara Dhe Anisa Shehu

Bora Dhe Zijush Elezi

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Tags: Havushe Salihi, Andrin Salihi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet