Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Maqellara - Nuse Me Stoli E Veshur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Te çezmja ne kala
Une kam dal se du me t'pa x2

Du me t'pa njiher me sy
Me ka marr malli per ty x2

Oh bre djal oh bre djal
Zemren time ç'ma ke marr x2

Djali m'ka dhan besen o
Bashk ta lidhim jeten o x2

...

Ate gushe te bardhe moj lule
Ty ta kan zili
Eja ku ke ardh moj lule
Baluket mbi sy

Ref...x2
Faqe kuqe si molle moj lule
Vetullat si hane
Me shtatin e bukur moj lule
Tu bona merak

Nuse me stoli e veshur
A s'ma thu nji fjal
Eja ku ke ardh moj lule
Baluket mbi ball

Ref...x2
Faqe kuqe si molle moj lule
Vetullat si hane
Me shtatin e bukur moj lule
Tu bona merak


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Haxhi Maqellara - Nuse Me Stoli E Veshur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Me Stoli E Veshur".
3. Video është e këngës "Nuse Me Stoli E Veshur", por nuk këndohet nga Haxhi Maqellara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Maqellara:


Komente 0