Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hazbi Thera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  13
Hazbi Thera është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Burim Kastrati

Viagra

Chika

Genti

Nysret Hyseni

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Orhan Zeneli


Tags: Hazbi Thera, Azbi Therra, Hazbi Ahmeti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet