Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Rrofte Pdsh-ja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

EYY KATER ANE USHTON BURIA
KUSH KISHTE RA O KY ALIJA HAJDE HAJDE
E KUSH KISHTE RA KY ALIA
E KAN RROKE DO DERTE TKSHIJA
E KAN RROK O DO DERTE TKSHIJA
JA KA NIS PO KAN SHQIPERIA
JA KA NIS ME KAJT SHQIPERIA
SE I HUPI O QEVERIA
O ALI TU XHET ILACI RROFT E QOFT MENDUH THACI

AT FLAMURIN E MAVIT KUR E SHIFSHA UM QERROHESHIN SYTE
O AT KAM THAN MORE O ZOTNIE
SE SDOT SHKOJE VJETAZDIE
PDSH-JA DO TE VJEN NE KRYJE
AHA.. ME DY KRENA VLLAZER O HAJDE KUQ E ZI E HAJDE AHA RROFT PDSH-JA

Ky tekst u dërgua nga Hazbi Therra


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/11/2013


Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0


Hazbi Thera - Rrofte Pdsh-ja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrofte Pdsh-ja".
3. Video është e këngës "Rrofte Pdsh-ja", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.