Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Ah Lej Lej Lej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

alej alej lej ka shum fler o ka shum shpata adriana taksirata ka shum vjer o ka shum shpata adriana taksirata te tan juve ju ra pika po dredhoni sikur qika 2 her jasha jasha jasha jeni bo si vasha jasha jasha ah veq mos ju zafsha jasha jasha djem jan bon si vasha jasha jasha ah feq mos ju zafsha rrang dang teneqe burra pa musteqe rrang dang tepsia per ju hotllagia 2 her alej alej ju mungon veq ni jelek jeni bo si besherek 2 her kqyre djalin me voth vesh krejt dyjaja jan tuj kesh 2 her jasha jasha djemt jan bo si vasha jasha jasha kuku mos ju zafsha 2 her rrang dan dang teneqe burra pa musteqe rrang dang tepsia per ju hotllagia 2 her

Ky tekst u dërgua nga Elvanja E Flamuri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/02/2017


Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:


Komente 0


Hazbi Thera - Ah Lej Lej Lej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Lej Lej Lej".
3. Video është e këngës "Ah Lej Lej Lej", por nuk këndohet nga Hazbi Thera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.