Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hazir Qelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Leqinë (Skenderaj) 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
BIOGRAFIA: Hazir Qelaj është një këngëtar i njohur. AUTOBIOBRAFI: Quhem Hazir Qelaj, jam i martuar dhe kam 3 femije. Kam filluar te kendoj qysh ne femiri dhe e dua muziken sidomos ate folklorike te cilen e kam kenduar per shume vite dhe tani kam filluar me nje zhanderr te nje muzike me ndryshe. Deri tani kam nxjerr ne treg dy albume. Ju pershendes te gjitheve, por me se shumti adhuruesit e mi. Më datë 15 Korrik 2013, Hazir Qelaj & Bexhet Qelaj publikojnë videoklipin "Masakra E Izbices"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nehat Ferati

Arben Bytyqi

Afrim Uka

Dardan Shkreli

Luan Krasniqi

Avni Hadergjonaj

Fatmir Miroci

Luli (Lulzim Sadiku)

Kosovar Alija

Blerim Gashi

Tags: Hazir Qelaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet