Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hazir Qelaj
  • Vendlindja:
  • Leqinë (Skenderaj) 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Hazir Qelaj është këngëtar i njohur. AUTOBIOBRAFI:
Quhem Hazir Qelaj, jam i martuar dhe kam 3 femije. Kam filluar te kendoj qysh ne femiri dhe e dua muziken sidomos ate folklorike te cilen e kam kenduar per shume vite dhe tani kam filluar me nje zhanderr te nje muzike me ndryshe. Deri tani kam nxjerr ne treg dy albume. Ju pershendes te gjitheve, por me se shumti adhuruesit e mi.

Më datë 15 Korrik 2013, Hazir Qelaj & Bexhet Qelaj publikojnë videoklipin "Masakra E Izbices".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet