Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi Feston Sot Ditëlindjen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[05-10-2015]
Këngëtar, autor këngësh njëherësh dhe ndër zërat më të kërkuar të skenës shqiptare, Hekuran Krasniqi sot feston ditëlindjen.

ai sot mbushi plot 36- vjet ndërkohë që mori edhe një mori urimesh dhe komente si nga familjarët ashtu dhe nga miqtë, raporton Indeksonline.

Këngëtari i cili vetëm para pak muajve solli bashkëpunimin e tij me Doruntina Hoxha pritet që së shpejti të fillojë edhe projektin e tij të ri ku do të jetë moderatori kryesor i emisioni “Në front me papunësinë”.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet