Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Buzë liqenit po qëndrojm
Kitara na shoqëron
Buzëqeshjet tona të sinqerta
Me tinguj i shoqëron
Të dua, më don, është e vërtetë
Si toka shiun
Edhe tverbërit po më thonë
Se më t'bukur s'do t'takojë

Se qfarë u bë me ne të dy
As vetë un nuk e di
Më le të vetëm përgjithmonë
Më humbe në rini
Të kam në mendje për ty jetoj
Je e imja dashuri
E pres një ditë të takojë n'parajsë o shpirti im


Hekuran Krasniqi - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0