Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Hekuran Krasniqi - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hekuran Krasniqi - Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/09/2013

2013-09-02T09:17:15+01:00Lej ti arsyet
Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (2x)

Pse ti behesh qe sme njeh
e e qe sme sheh,kur mendjen tek un e ke
Kthehu ne kujtime gjeje kohen kur per mua
Nuk fleje
Kohen e lumtur ne mes meje tejee

Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (2x)

Genci:
(Vjen perreth meje nuk vin perreth teje
me ne fund ndjeje Gramofon)

Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (4x)

HAJDE


Ky tekst u dërgua nga Njona
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë