Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Ishe Një Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ishe nje te deshta pergjithmon ,
por jo kjo ishte iluzion
qetesi nuk kam qdo gje me mundon
sa e rend ajo fjala lamtumir o djal

ledhatimet ku mbeten athu ato diku treten
i kerkoj e si gjej dot 2x

ti behu ajo , ajo qe je
te lutem mu afro
te tjeret qfar , qfar te thon
le te perendon 2x

ledhatimet ku mbeten athu ato diku treten
i kerkoj e si gjej dot
Hekuran Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/09/2012


Hekuran Krasniqi - Ishe Një
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe Një".
3. Video është e këngës "Ishe Një", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0