Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Bashke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashke".
3. Video është e këngës "Bashke", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Bashke  (Feat. Doruntina Hoxha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Teksti:

Hekuran Krasniqi

Pjesëmarrëse në

Prizreni Music Fest 2015

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Doruntina Hoxha

18/06/2015

2015-06-18T15:00:02+00:00Edhe canta e jetes time
Zemer je ti
Krejt ca kam un ne kujtime
I kam vec me ty
Un te dua me thuaj edhe ti se me do vec mua
T dy zemrat tona jan deshmitar deshmitar t dashuris ton


Ref *
Bashk ne cdo moment t jetes pa ty smund t jetoj
Larg ne portret mbetem vetem per ty un mendoj 2×

Un t dua m thuaj edhe ti se me do vec mua
T dy zemrat tona jan deshmitar deshmitar t dashuris ton


Ref*
Bashk ne cdo moment te jetes pa ty smund t jetoj
Larg ne nje portret mbetem vetem per ty un mendoj 2×


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet