Official Video

Hekuran Krasniqi - Si Ajo Nuk Ka  (Feat. Gazi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2019

2019-07-08T12:00:04

Muzika & Orkestrimi:

Hekuran Krasniqi
Pa dashninë, shokë me vetminë,
jeta ime s'ka kuptim.
Netët e gjata pa mbarim,
me dhimbje e me mërzi.
Ajo ma fali lotin, mi fali dhimbjet,
unë ja fala lumturinë.
Shumë po dhemb plaga e dashurisë,
kurr nuk e kam prit këtë ditë.
...
Si ajo nuk ka,
jam verbu edhe një herë me e pa (x2)
...
Ja jap, krejt ça kam ja jap,
asaj bukurie që zemrën ma ka marr.
Ja fali jetën time dhe prap ja kisha fal,
dy jeta me i pas.
...
Si ajo nuk ka,
jam verbu edhe një herë me e pa (x2)
...
Ja jap, krejt ça kam ja jap,
asaj bukurie që zemrën ma ka marr.
Ja fali jetën time dhe prap ja kisha fal
dy jeta me i pas.
...


Ky tekst u dërgua nga Klea
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...